Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37453
Stary 24.12.2010, 00:11
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie no pewnie, za to Łobo, Garguła i inni "z górnej półki... płacowej" zasłużyli. Sam idź do Legii.
Łobo może zarabiać to czemu nie może zarabiać Pawełek... Ciekawa teoria.

Popełnialiśmy błędy, popełniajmy je dalej aby nasz "pewny punkt drużyny" mógł sobie godnie zarobić...

Ani grosza podwyżki która by wpływała do jego kieszeni za samo bycie Mariuszem Pawełkiem. Każde ekstra pieniądze uzależnione od jego postawy. Powiem więcej, obniżka sumy gwarantowanej kontraktu a reszta uzależniona od jego postawy tak powinien wyglądać jego nowy kontrakt.

Nie podoba się, droga wolna, czas skończyć z dyktaturą "Panów piłkarzy" i ich menedżerów.

A nasz super bramkarz to mówi w jakimś języku w ogóle? Po niemiecku, po angielsku czy tylko YES Malboro, Dolce Gabbana?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując