dj_ibutti napisał(a):

|
Nie no pewnie, za to Łobo, Garguła i inni "z górnej półki... płacowej" zasłużyli. Sam idź do Legii.
|
Łobo może zarabiać to czemu nie może zarabiać Pawełek... Ciekawa teoria.
Popełnialiśmy błędy, popełniajmy je dalej aby nasz "pewny punkt drużyny" mógł sobie godnie zarobić...
Ani grosza podwyżki która by wpływała do jego kieszeni za samo bycie Mariuszem Pawełkiem. Każde ekstra pieniądze uzależnione od jego postawy. Powiem więcej, obniżka sumy gwarantowanej kontraktu a reszta uzależniona od jego postawy tak powinien wyglądać jego nowy kontrakt.
Nie podoba się, droga wolna, czas skończyć z dyktaturą "Panów piłkarzy" i ich menedżerów.
A nasz super bramkarz to mówi w jakimś języku w ogóle? Po niemiecku, po angielsku czy tylko YES Malboro, Dolce Gabbana?