4fan_player napisał(a):

To MSDN AA to całkiem ciekawe rozwiązanie akurat mój wydział łapie się pod wymogi. A jak wygląda to w praktyce? Jak uzyskuje się dostęp do win'a?
|
Dostajesz swoj login i haslo, i albo sciagasz z ich strony i wklepujesz seriala, ktory bedzie na tej stronie, albo sciagasz z torrenta/wareza itp i uzywasz seriala z msdnaa. Tak w skrocie. Co do loginu i hasla to musisz znalezc kolesia ktory to zaklada, zapytaj bylekogo na uczelni to da Ci namiary