Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#372
Stary 23.12.2010, 23:54
mic napisał(a):Wyświetl post
Drozsze sa ok 200-400 zl. Zalezy jaki Win, jaka firma itd.

Jezeli jestes studentem to mozesz miec Windowsa za darmo z MSDNAA, jezeli nie zawsze zostaja Ci warezy.

I radze Ci isc raczej w Asusa (seria N), badz niektore modele HP lub Toshiby. Inne bym odradzal.
Jeszcze Packard-Bell, malo znane w Polsce, ale naprawde dobry sprzet robia
To MSDN AA to całkiem ciekawe rozwiązanie akurat mój wydział łapie się pod wymogi. A jak wygląda to w praktyce? Jak uzyskuje się dostęp do win'a?
Odpowiedz cytując