mic napisał(a):

Drozsze sa ok 200-400 zl. Zalezy jaki Win, jaka firma itd.
Jezeli jestes studentem to mozesz miec Windowsa za darmo z MSDNAA, jezeli nie zawsze zostaja Ci warezy.
I radze Ci isc raczej w Asusa (seria N), badz niektore modele HP lub Toshiby. Inne bym odradzal.
Jeszcze Packard-Bell, malo znane w Polsce, ale naprawde dobry sprzet robia
|
To MSDN AA to całkiem ciekawe rozwiązanie

akurat mój wydział łapie się pod wymogi. A jak wygląda to w praktyce? Jak uzyskuje się dostęp do win'a?