|
Forumowicze podzielili się na trzy frakcje :
1. Pawełek może zostać , ale na rozsądnych warunkach czyli do 150 tys. euro rocznie
2.Pawełek musi bezwzględnie odejść , bo pamiętamy jego kiksy i wpuszczone babole oraz nie przejmujemy się tym co będzie dalej na tej pozycji.
3.Pawełek jeśli odejdzie będzie trzeba szukać następcy , bo Kurto i Jovanić dostaną swoją szansę , ponieważ nie są gorsi , ale jeżeli się nie sprawdzą to musi przyjść ktoś inny.
Powód: Takie tam
Ostatnio edytowane przez szczebel : 24.12.2010 o godz. 00:01.
|