Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#369
Stary 23.12.2010, 22:54
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Witam,
Możliwe, że za jakiś czas będę kupował laptopa. Mimo, że kiedyś skończyłem Technikum Informatyczne to moja wiedza nt. komputerów jest dosyć znikoma i ogranicza się do tego co działo się 2-4 lata temu Laptopa będę potrzebował głównie do internetu, Offica, filmy, muzyka. Jedyną grą na którą znajduje czas jest Football Manager jeżeli chodzi o wygląd to raczej jakiś konserwatywny bez żadnych zbędnych dodatków. Monitor 15,6" większy raczej nie potrzebny. Karta graficzna raczej nie musi być bardzo dobra FM chyba na każdej nowym lapku pójdzie Duży nacisk chciałbym położyć na wydajność więc RAM miałaby duże znaczenie. No i najważniejsze budżet to gdzieś pomiędzy 2500-3000. Ale raczej z naciskiem na tą pierwszą kwotę liczę na Wasze rady
http://www.nhl.pl/index.php?showforum=2

Tu masz wszystko, za taką kwote spokojnie mozesz pograc w nowe tytuly.

PS. Z Windowsem czy bez?
Ostatnio edytowane przez wislak_92 : 23.12.2010 o godz. 23:11.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując