Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
369
23.12.2010, 22:54
4fan_player
napisał(a):
Witam,
Możliwe, że za jakiś czas będę kupował laptopa. Mimo, że kiedyś skończyłem Technikum Informatyczne to moja wiedza nt. komputerów jest dosyć znikoma i ogranicza się do tego co działo się 2-4 lata temu
Laptopa będę potrzebował głównie do internetu, Offica, filmy, muzyka. Jedyną grą na którą znajduje czas jest Football Manager
jeżeli chodzi o wygląd to raczej jakiś konserwatywny bez żadnych zbędnych dodatków. Monitor 15,6" większy raczej nie potrzebny. Karta graficzna raczej nie musi być bardzo dobra FM chyba na każdej nowym lapku pójdzie
Duży nacisk chciałbym położyć na wydajność więc RAM miałaby duże znaczenie. No i najważniejsze budżet to gdzieś pomiędzy 2500-3000. Ale raczej z naciskiem na tą pierwszą kwotę
liczę na Wasze rady
http://www.nhl.pl/index.php?showforum=2
Tu masz wszystko, za taką kwote spokojnie mozesz pograc w nowe tytuly.
PS. Z Windowsem czy bez?
Ostatnio edytowane przez wislak_92 : 23.12.2010 o godz. 23:11.
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92