Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37447
Stary 23.12.2010, 22:31
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No więc dobrze, porównajmy.

Pawełek chce zarabiać w Wiśle tyle, ile w Amice zarabia obecnie Sławomir Peszko. Bramkarz to nie jest, ale z pewnością jeden z najlepszych piłkarzy w naszej lidze.
Peszko Zarabia 350-400k, więc 2x mniej niż Mariusz chce (przynajmniej po podpisaniu nowego kontraktu)
Odpowiedz cytując