flamengista napisał(a):

No więc dobrze, porównajmy.
Pawełek chce zarabiać w Wiśle tyle, ile w Amice zarabia obecnie Sławomir Peszko. Bramkarz to nie jest, ale z pewnością jeden z najlepszych piłkarzy w naszej lidze.
|
Peszko Zarabia 350-400k, więc 2x mniej niż Mariusz chce (przynajmniej po podpisaniu nowego kontraktu)