|
Pawełek powinien zostać ale za rozsądne pieniądze. Nie przesadzajmy, żeby tej klasy bramkarz inkasował 40k miesięcznie. Kontrakt motywacyjny na poziomie max 20k na miesiąc jeśli nie chce to trudno żegnamy się. Czas dać szansę Kurto lub Jovaniciowi a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na jakiś jeden konkretny transfer do obrony.
|