Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37441
Stary 23.12.2010, 21:34
A mnie interesuje na ile realny jest jego kontrakt z Hertą. Żmijka sugerowała na forum że jest on pewny (choć nie potwierdziła że chodzi o Niemców). Jeśli Mario miałby przeprowadzić się do Berlina to faktycznie Wisła chyba nie ma startu bo szwaby mogą nas przekupić w każdym momencie. Ale gdyby na tapecie był by zespół turecki to Pawełek gra vabank. Żmijka o kogo chodzi
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 23.12.2010 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując