Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37440
Stary 23.12.2010, 21:25
Czemu nikt nie widzi że odkąd Kazimierski nie trenuje Pawełka to ten odżył.
Ciężko też potwierdzić to bo zagrał dopiero 1 rundę dobrze, ale od razu jak się trener zmienił. Więc coś w tym może być.


Odpowiedz cytując