Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.12.2010, 21:08
No mi raczej chodziło o multi. Bo w singla jak najbardziej można pograć. Zwłaszcza, że można łyknąć w 1 dzień
Co do Killzone 3 ciężko mi ocenić, ale po tym co zobaczyłem na gameplayach trudno nie być dobrej myśli
Wiadomo, że rewolucji nie będzie, ale różnica między KZ3 a KZ2 będzie na pewno widoczniejsza niż w COD-ach. Rozumiem, że każdy ma swój gust, ale mi osobiście bardziej podoba się rozgrywka w Killzone i nie mogę się doczekać trzeciej części.
Odpowiedz cytując