flamengista napisał(a):

|
No tożeśmy zajebiście podyskutowali. Ja podaję źródło (Kowalski i Borek to jednak jakiś poziom), ty piszesz, że "nie pamiętam kto tak powiedział".
|
Weszło tez pisze że 100tyś złotych:
http://www.weszlo.com/news/6026
A co do Borka to on już różne dziwne rzeczy mówił w cafe futbol chociażby i nie były one prawdziwe. Jeśli dobrze pamiętam to on właśnie mówił że Peszko ma klauzule 700tyś euro.