Wyświetl pojedynczy post
transmisje
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1745
Stary 23.12.2010, 20:27
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No tożeśmy zajebiście podyskutowali. Ja podaję źródło (Kowalski i Borek to jednak jakiś poziom), ty piszesz, że "nie pamiętam kto tak powiedział".
Weszło tez pisze że 100tyś złotych:
http://www.weszlo.com/news/6026

A co do Borka to on już różne dziwne rzeczy mówił w cafe futbol chociażby i nie były one prawdziwe. Jeśli dobrze pamiętam to on właśnie mówił że Peszko ma klauzule 700tyś euro.
Odpowiedz cytując