Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
transmisje
Member
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka
Offline
#
3
23.12.2010, 19:38
Peszko zarabia 280-300tyś euro rocznie + premie. Około 100tyś zł miesięcznie.
Przynajmniej tak ktoś ostatnio wyprostował. Nie pamiętam czy ktoś bliżej związany z klubem czy kto.
Ostatnio edytowane przez transmisje : 23.12.2010 o godz. 19:41.
transmisje
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do transmisje
Znajdź inne posty napisane przez transmisje