Wyświetl pojedynczy post
transmisje
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.12.2010, 19:38
Peszko zarabia 280-300tyś euro rocznie + premie. Około 100tyś zł miesięcznie.

Przynajmniej tak ktoś ostatnio wyprostował. Nie pamiętam czy ktoś bliżej związany z klubem czy kto.
Ostatnio edytowane przez transmisje : 23.12.2010 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując