Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.12.2010, 18:59
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Akurat dla mnie Perdijic to lepszy bramkarz od Pilarza i nie dziwie sie, ze Ruch nie chcial placic drugiemu bramkarzowi duzych pieniedzy. A co do transferow to na razie faktycznie wyglada to tak, ze sie co okno oslabiacie, zobaczymy czy twoje prognozy co do wzmocnien sie potwierdza.

Ale i tak hitem okienka jest dla mnie jak na razie Nawotczynski w Cracovii To fajny znak - widac, ze ida z wzmocnieniami w dobrym 1-ligowym kierunku
I kolejnym wzmocnieniem pasów jest :
Słoweniec Andraz Struna , który podpisał w czwartek 3,5-letni kontrakt z Cracovią.Piłkarz będzie grał w w krakowskim klubie z numerem 25 na koszulce.

Grający na prawej obronie Struna (ur. 23.4.1989 r. w miejscowości Piran) to młodzieżowy reprezentant kraju. Przed przyjściem do Cracovii grał w zespole FC Koper. Mierzy 185 cm wzrostu, waży 72 kg. Zdobył mistrzostwo Słowenii w sezonie 2009/2010.
I czy to ich wzmocnienie wg was
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując