Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7612
Stary 23.12.2010, 18:12
PAC napisał(a):Wyświetl post
Nie znoszę Filipiaka ale akurat tu powiedział samą prawdę.
A to ciekawe, bo wcześniej był zwolennikiem kupowania młodych polskich kopaczy (piłkarze to określenie na wyrost), których talent miał "eksplodować" przy Kałuży.

Cóż, trochę czasu mu zajęło by spostrzec, że na takich zawodników w Polsce trafić równie łatwo, jak na Sektoidów w latającym spodku.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując