Motyl.tsw napisał(a):

Chyba zartujesz przeciez szukamy juz dwa lata i nic
Dlaczego niby najpewnieszy gracz druzyny mialby zarabiac mniej niz polowe z tego co kosi Lobo czy Tomas ?
|
Myślisz o tych pasterzach, poławiaczach pereł, plażowiczach, siatkarzach którzy przyjezdzali do nas na testy ?
Nie przesadzaj z tym słowem "najpewniejszy" bo gdyby nie wyczyny defensywy to pewnie byłby tym samym zwykłym Mariuszem Pawełkiem.