Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37423
Stary 23.12.2010, 18:05
Motyl.tsw napisał(a):Wyświetl post
Chyba zartujesz przeciez szukamy juz dwa lata i nic
Dlaczego niby najpewnieszy gracz druzyny mialby zarabiac mniej niz polowe z tego co kosi Lobo czy Tomas ?
Myślisz o tych pasterzach, poławiaczach pereł, plażowiczach, siatkarzach którzy przyjezdzali do nas na testy ?
Nie przesadzaj z tym słowem "najpewniejszy" bo gdyby nie wyczyny defensywy to pewnie byłby tym samym zwykłym Mariuszem Pawełkiem.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.12.2010 o godz. 18:08.
Odpowiedz cytując