Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1736
Stary 23.12.2010, 18:03
Wyczytałem takie sensacyjne info, że Peszko może faktycznie sam wykupić swój kontrakt za 1,7 mln złotych, ale do końca 2010 roku. Od 1 stycznia 2011 Amika może dyktować za niego dowolną cenę. Czasu ma więc niewiele. A problemem jest to, czy Kolonia spadnie. Peszko nie chce grać w 2 lidze niemieckiej, klub nie chce wykładać pieniędzy na wykupienie jego kontraktu i nowy kontrakt w Niemczech, jeśli zawodnik będzie mógł odejść po pół roku.

Szukam źródła i nie mogę teraz znaleźć, ale brzmi sensownie - przecież Wojciechowski sugerował coś podobnego. 1,7 mln złotych to obecnie mniej niż 500 tys. €. Cena - można by rzecz - promocyjna.

PS. źródło jest, ale niezbyt wiarygodne: http://bulgarska.pl/peszko-juz-o-kro...33c7b534000000

PS2. podobnie pisze futbolnews: http://www.futbolnews.pl/informacje/...-kontrakt.html

Czyli: Peszko może się wykupić do końca 2010 roku za 425 tys. €.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 23.12.2010 o godz. 18:09.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując