Wyświetl pojedynczy post
Motyl.tsw
Banita
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37422
Stary 23.12.2010, 18:02
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to jest prawda, to Mario po prostu przegiął.

Przez ostatnie 3 lata zagrał dobrze raptem jedną rundę - tę ostatnią. I nie wiadomo, czy to nowy trend, czy jednorazowy wyskok. A ile razy grał po prostu fatalnie, zawalając nam w spektakularny sposób po 4-5 goli/rundę?

Powiem tak: jeśli o mnie chodzi, to Pawełek jest bramkarzem klasy Artura Sarnata. Naprawdę takich jak on jest pełno, również zawodników z kartą w ręce. Sytuacja kadrowa wbrew pozorom nie jest dramatyczna, mamy Jovanica który zdążył się chyba zaaklimatyzować i młodego Kurto.

Dlatego jestem zdecydowanie przeciwny przepłacaniu Pawełka. Albo przyjmuje warunki Wisły, albo niech szuka innego klubu.

PS. Za komentowanie wpisów pod filmikami na youtube będą bany.

Chyba zartujesz przeciez szukamy juz dwa lata i nic
Dlaczego niby najpewnieszy gracz druzyny mialby zarabiac mniej niz polowe z tego co kosi Lobo czy Tomas ?
Odpowiedz cytując