wislak68 napisał(a):

|
Wg PS: Pawełek do tej pory dostawał 100k EUR rocznie, chce dostawać 180k EUR a Wisła oferuje mu 120k EUR.
|
Jeśli to jest prawda, to Mario po prostu przegiął.
Przez ostatnie 3 lata zagrał dobrze raptem jedną rundę - tę ostatnią. I nie wiadomo, czy to nowy trend, czy jednorazowy wyskok. A ile razy grał po prostu fatalnie, zawalając nam w spektakularny sposób po 4-5 goli/rundę?
Powiem tak: jeśli o mnie chodzi, to Pawełek jest bramkarzem klasy Artura Sarnata. Naprawdę takich jak on jest pełno, również zawodników z kartą w ręce. Sytuacja kadrowa wbrew pozorom nie jest dramatyczna, mamy Jovanica który zdążył się chyba zaaklimatyzować i młodego Kurto.
Dlatego jestem zdecydowanie przeciwny przepłacaniu Pawełka. Albo przyjmuje warunki Wisły, albo niech szuka innego klubu.
PS. Za komentowanie wpisów pod filmikami na youtube będą bany.