Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37420
Stary 23.12.2010, 17:56
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Wg PS: Pawełek do tej pory dostawał 100k EUR rocznie, chce dostawać 180k EUR a Wisła oferuje mu 120k EUR.
Jeśli to jest prawda, to Mario po prostu przegiął.

Przez ostatnie 3 lata zagrał dobrze raptem jedną rundę - tę ostatnią. I nie wiadomo, czy to nowy trend, czy jednorazowy wyskok. A ile razy grał po prostu fatalnie, zawalając nam w spektakularny sposób po 4-5 goli/rundę?

Powiem tak: jeśli o mnie chodzi, to Pawełek jest bramkarzem klasy Artura Sarnata. Naprawdę takich jak on jest pełno, również zawodników z kartą w ręce. Sytuacja kadrowa wbrew pozorom nie jest dramatyczna, mamy Jovanica który zdążył się chyba zaaklimatyzować i młodego Kurto.

Dlatego jestem zdecydowanie przeciwny przepłacaniu Pawełka. Albo przyjmuje warunki Wisły, albo niech szuka innego klubu.

PS. Za komentowanie wpisów pod filmikami na youtube będą bany.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując