Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 23.12.2010, 17:28
Cytat:
Mecz Gwiazd Euroligi: Głosuj na wiślaczki!

22 grudnia - Ruszyło głosowanie na zawodniczki, które wystąpią w Meczu Gwiazd Euroligi "All-Star Game 2011". Wśród nominowanych są także wiślaczki - Ewelina Kobryn i Erin Phillips. Głosować można też na inne koszykarki "Białej Gwiazdy".


Mecz Gwiazd Euroligi Kobiet odbędzie się 8 marca 2011 roku w Gdyni.

W spotkaniu Europa - Reszta Świata jak zwykle zagrają najlepsze zawodniczki występujące w elitarnych rozgrywkach Euroligi.

Jedną z nominowanych w drużynie Europy jest Ewelina Kobryn. W tym gronie jest również była wiślaczka, Liron Cohen oraz inna reprezentantka Polski, Agnieszka Bibrzycka.

Do występu w zespole Reszty Świata kandyduje między innymi zawodniczka "Białej Gwiazdy", Erin Phillips.

Dodatkowo, wybierając z rozwijanej listy "Other players" ("Pozostałych graczy") w przypadku Reszty Świata można poprzeć także Janell Burse, a jako kandydatki do gry w składzie Europy "rozwijają się" też inne wiślaczki: Gunta Baško, Katarzyna Gawor, Dorota Gburczyk-Sikora, Andja Jelavić, Katarzyna Krężel, Magdalena Leciejewska, Paulina Pawlak, Agnieszka Śnieżek i Maja Vučurović.

Głosować można do 31 stycznia.

LINK DO GŁOSOWANIA
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...fq1yxqV83.html
(głosować można co 24h)
wislacanpack.pl


Cytat:
Wybieramy Gwiazdy FGE!

Link do głosowania
http://plkk.pl/index.php?p=allstars


Już 13 lutego 2011 r. o godzinie 16:00 w hali Globus w Lublinie dojdzie do bardzo atrakcyjnego meczu, w którym Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Gwiazd Ford Germaz Ekstraklasy. Pierwszą piątkę Gwiazd wybiorą kibicie.

Wzorem WNBA pierwszą piątkę wybiorą w swoim głosowaniu kibice, następnie 5 zawodniczek wskażą trenerzy zespołu Gwiazd FGE i dodatkowo dwie zawodniczki zaproponuje Zarząd PLKK. Nominacje dla trenerów, masażysty i dyrektora zespołu Gwiazd FGE Polska Liga Koszykówki Kobiet ogłosi 27 stycznia 2011 r., a cały skład 1 lutego 2011 r.



Link do głosowania
http://plkk.pl/index.php?p=allstars


Głosowanie na pierwszą piątkę zespołu Gwiazd FGE odbywać się będzie za pośrednictwem oficjalnego serwisu PLKK oraz za pośrednictwem usługi SMS. Głosowanie potrwa do godziny 12:00 w dniu 25 stycznia 2011 roku.

W głosowaniu internetowym należy wskazać 5 zawodniczek, które zostały pogrupowane pozycjami. Każdy głosujący wybiera dwie zawodniczki małe (rozgrywająca / rzucająca), dwie zawodniczki skrzydłowe (niska skrzydłowa / silna skrzydłowa) oraz jedną środkową. Przy głosowaniu konieczne jest podanie adresu poczty elektronicznej. Na jeden adres poczty elektronicznej przypada jeden głos.

W głosowaniu za pośrednictwem SMSów głosuje się wyłącznie na jedną wybraną zawodniczkę poprzez wysłanie SMSa o treści GWIAZDA.nr_zawodniczki np. GWIAZDA.01 na numer 7168. Ilość oddanych głosów a co z tym się wiąże wysłanych smsów jest dowolna. Koszt jednego SMSa to 1,22 zł z VAT.

Wśród wszystkich głosujących zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody od PLKK. Dla głosujących za pośrednictwem serwisu plkk.pl będą to trzy podwójne zaproszenia na Mecz Gwiazd, natomiast dla głosujących za pośrednictwem SMSów nagrodami będą trzy podwójne zaproszenia na Mecz Gwiazd oraz trzy piłki Molten.

Wśród nominowanych wiślaczek znalazła się Erin Philips, Gunta Basko i Janell Burse.

Link do głosowania
http://plkk.pl/index.php?p=allstars

Głosowanie za pośrednictwem SMS
http://plkk.pl/index.php?id=6217
wislakosz.pl
Odpowiedz cytując