Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1735
Stary 23.12.2010, 17:27
Rownie dobrze można napisac, że perdijć był rezerwowym w tej rundzie

Nie koloryzuj, bo co rundę się konkretnie osłabiacie, a w zamian za to ściągacie sobie Olszarów i tego typu odpady.

Wszystko co lepsze odchodzi z Ruchu.
Odpowiedz cytując