Wyświetl pojedynczy post
pierdek18
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37419
Stary 23.12.2010, 16:57
racjonalne by było jakby przystali na to czego chce Pawełek dlaczego
-Bramkarz sprawdzony wiedzą czego sie można po nim spodziewać
-nie trzeba bedzie płacić za transfer
-myśle ze klubu nie stać na bramkarza lepszego niż Pawełek .. za takiego trzeba zapłacić i dać mu wyższy kontakt

a z drugiej strony jeśli Wisła się zgodzi to każdy zawodnik też będzie chciał wymusić takie warunki jak on chce.
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
Odpowiedz cytując