racjonalne by było jakby przystali na to czego chce Pawełek dlaczego

-Bramkarz sprawdzony wiedzą czego sie można po nim spodziewać
-nie trzeba bedzie płacić za transfer
-myśle ze klubu nie stać na bramkarza lepszego niż Pawełek .. za takiego trzeba zapłacić i dać mu wyższy kontakt
a z drugiej strony jeśli Wisła się zgodzi to każdy zawodnik też będzie chciał wymusić takie warunki jak on chce.