Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37416
Stary 23.12.2010, 16:02
Pawełkowi się w dupie poprzewracało. Gdyby nie Wisła Kraków, to by siedział w tej biednej Odrze Wodzisław i zarabiał 180 tys, ale złotych.

Za te kiksy co robił w poprzednich sezonach, to powinien podziękować zarządowi, trenerowi za danie mu kolejnej szansy
Odpowiedz cytując