|
Pawełkowi się w dupie poprzewracało. Gdyby nie Wisła Kraków, to by siedział w tej biednej Odrze Wodzisław i zarabiał 180 tys, ale złotych.
Za te kiksy co robił w poprzednich sezonach, to powinien podziękować zarządowi, trenerowi za danie mu kolejnej szansy
|