Uran235 napisał(a):

http://www.90minut.pl/news/143/news1...wan-Ruchu.html
Ktoś coś z tego rozumie? Ruch ma kłopoty z płynnością finansową, chce zwolnić zająca żeby zaoszczędzić kasę i jednocześnie ma zamiar zatrudnić jednego z najlepszych graczy Atromitosu? Perrone był do Wisły przymierzany jeszcze za Bednarza. W moim przekonaniu to gracz na miarę klubu takiego Wisła, Legia czy Amica, a nie Ruch. Jeśli niebiescy faktycznie go sprowadzą, to będę pod dużym wrażeniem.
|
Zajac zarabia ponad 50 000 zl/miesiac a jest pilkarzem, ktory ma problem ze zlapaniem sie na lawke rezerwowych, wiec placenie takich pieniedzy jest absurdalne, dlatego kontrakt ma byc rozwiazany. Zreszta konczy sie on za pol roku
Sprzedaz Sadloka i Sobiecha byla konieczna ze wzgledua na toczaca sie sprawe z ZUS-em i grozaca przez to wyplata ogromnych pieniedzy. Ruch wygral w sadzie sprawe z ZUS-em i pieniedzy plaic nie musi, a biorac pod uwage, ze ostatnimi czasy troche zarobil na tranferach pucarach i emisji akcji na gieldzie ma calkiem sporo pieniedzy do wydania. A problemy finansowe w Ruchu to na razie przeszlosc.