Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37409
Stary 23.12.2010, 13:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
? Na razie to udowodnił że jest wyraźnie słabszym bramkarzem od Pawełka, co zauważył również sam Maaskant wyraźnie stawiając na Mariusza, więc nie sprzedawaj kitu! Może ty nie oglądasz meczy Wisły, ale ja tak i widzialem jak Milan radził sobie z dośrodkowaniami w ten sposób że w ogóle nie wychodził do dośrodkowań. Słabiak jest na ten moment i tyle, nie wiem czy Kurto nie lepszy
Maaskant postawil "wyraznie" na Pawelka gdyz uznal, ze nie wolno dokonywac zmian na pozycji bramkarza i ze trzeba grac jednym przez caly sezon jak sie da (jak nie ma kontuzji), wtedy po pierwsze bramkarz lapie forme, po drugie druzyna a zwlaszcza obroncy sie zgrywaja z bramkarzem i mu bardziej ufaja. To sa mniej wiecej jego slowa.
Wybral Pawelka bo wydal mu sie lepszy, ale nigdzie nie mowi, ze jest duzo lepszy od Jovanica.

Wobec powyzszego jasnym jest, ze pozbycie sie Pawelka zrujnuje nieco szyki Maaskantowi.
Odpowiedz cytując