Maaskant postawil "wyraznie" na Pawelka gdyz uznal, ze nie wolno dokonywac zmian na pozycji bramkarza i ze trzeba grac jednym przez caly sezon jak sie da (jak nie ma kontuzji), wtedy po pierwsze bramkarz lapie forme, po drugie druzyna a zwlaszcza obroncy sie zgrywaja z bramkarzem i mu bardziej ufaja. To sa mniej wiecej jego slowa.
Wybral Pawelka bo wydal mu sie lepszy, ale nigdzie nie mowi, ze jest duzo lepszy od Jovanica.
Wobec powyzszego jasnym jest, ze pozbycie sie Pawelka zrujnuje nieco szyki Maaskantowi.