Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37407
Stary 23.12.2010, 13:30
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Jak Pawałek rząda nie wiadomo czego to bay bay. Jak myśli że nie cała jedna rundą zmaże 4,5 roku to mam nadzieje że sie myli. Napewno nie zasługuje na wyzszy kontrakt w tej chwili jak już to renegocjacja w maju.. I jestem z zarządem nic na siłe!! I jak mówi jagul dać szance Kurto ewentualnie jovanić na pewno nie jest tak zły...może potrzebuje czasu tylko żeby nie tyle co Pawełek<hahaha>
Wg PS: Pawełek do tej pory dostawał 100k EUR rocznie, chce dostawać 180k EUR a Wisła oferuje mu 120k EUR.
Odpowiedz cytując