Dzięki za info o rybnickim. Mógł bys jeszcze napisać kto jest producentem i gdzie można kupić?
Nie lubię czaskich piw ale razu jednego, w Bratysławie miałem okazję spróbować lanego Budwara (teraz to Budweiser) i powiem Ci że wspomnienie tej chwili czuję na języku do dziś. POEZJA. Zdecedowanie najlepsze piwo jakie zdażyło mi się pić w życiu.