Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 23.12.2010, 13:18
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio natrafiłem się na taki browar:

Niepasteryzowany, data faktycznie krótka bo dziś byłem m.in. po niego i ma datę spożycia do końca tego roku, smak fajny, nie czuć bardzo goryczki, a cena jak na niepasteryzowane niska, bo uwaga : 2 złote.

A tak apropo jeszcze, smakuje Wam czeski Budweiser? Niby go zachwalają ale osobiście z czeskich piw jakoś lepiej leży mi Zlatopramen, Staropramen czy Bernard.
Dzięki za info o rybnickim. Mógł bys jeszcze napisać kto jest producentem i gdzie można kupić?
Nie lubię czaskich piw ale razu jednego, w Bratysławie miałem okazję spróbować lanego Budwara (teraz to Budweiser) i powiem Ci że wspomnienie tej chwili czuję na języku do dziś. POEZJA. Zdecedowanie najlepsze piwo jakie zdażyło mi się pić w życiu.
Odpowiedz cytując