gianbuffon napisał(a):

No właśnie, co wy z tym Black Ops? Czym ta gra się różni od MW? Chwilę można pograć, ale na dłuższą mete nudy.
Już lepiej ciupnąć w BC2 i poczekać na KZ3
|
A czym się będzie różnić Killzone 3 od Killzone 2 (oprócz tego, że będzie w 3D

)?