A może tak w zastępstwie Pawełka bramkarz mistrza Bośni, Ibrahim Sehic
Kontrakt wygasa z końcem roku.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ibrahim-%C5%A0ehic/profil/spieler_46252.html
http://www.youtube.com/watch?v=I-fma4pJRCA
Regularnie grywa w reprezentacji RPA grał także na mundialu. Tani!
http://www.transfermarkt.co.uk/en/it...ler_39616.html
Pierwszy bramkarz reprezentacji Czarnogóry, która w el. do Euro 2012 jeszcze nie straciła bramki
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ml...ler_35892.html
Pierwszy bramkarz reprezentacji Azerbejdżanu 24 lata a już ponad sto meczów w tamtejszej lidze.
http://www.youtube.com/watch?v=_aHOusSbqSw
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ka...ler_81817.html