yoda79 napisał(a):

|
Dobrze Jabłonowo. Zadowolony szczęsliwy po tym jak kolejny raz podkreśliłeś swoją zajebistość? Lepiej?
|
Bulwers niepotrzebny bo nie chodzi mi o nazwę browaru, lecz o jego produkty. Chyba nie spotkałem jeszcze piwa z tego browaru który by mi smakowało, ale jak wiadomo smaki i gusta są różne. Wypij i napisz jak smakuje i czy jak każde Jabłonowo ma kwaskowy posmak.