Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#439
Stary 23.12.2010, 12:38
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze Jabłonowo. Zadowolony szczęsliwy po tym jak kolejny raz podkreśliłeś swoją zajebistość? Lepiej?
Bulwers niepotrzebny bo nie chodzi mi o nazwę browaru, lecz o jego produkty. Chyba nie spotkałem jeszcze piwa z tego browaru który by mi smakowało, ale jak wiadomo smaki i gusta są różne. Wypij i napisz jak smakuje i czy jak każde Jabłonowo ma kwaskowy posmak.
Odpowiedz cytując