Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11169
Stary 23.12.2010, 10:36
Władza PO daje spokój i najdroższe paliwo w Europie, najdroższy gaz w Europie, najdroższe drogi w Europie, najwyższy VAT w europie no ale spokój jest bo media zamiast dochodzić dlaczego tak jest udupiają przez trzy lata opozycyjny PiS. Nie chcę być złym prorokiem ale ten spokój to może być cisza przed burzą.

I co te wybory pokazują? Że w wyborach PO ma "połowę" mniej niż w sondażach a PiS "połowę" więcej? W normalnym kraju sondażownia która myli się o 10% po wyborach jest zamykana. A u nas co tam każdy może się pomylić . Ale jest spokój ... Zwróć uwagę ze największy spokój był za PRL a ci co próbowali go zmącić byli wichrzycielami dlatego mnie tam na spokoju nie zależy tylko na tym żeby było normalnie, a normalnie nie jest.
Hej Nasz TS !!