Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1728
Stary 23.12.2010, 09:43
No ale Koeln chce Peszkę jedynie wypożyczyć, bo nie ma pewności czy się utrzyma w Bundeslidze.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Zgadzam się z działaczami Amiki, to niesmaczny żart. Oferują 300 tys. € za półroczne wypożyczenie, a dla POZnaniaków oznacza to spore osłabienie przed wiosną. No way, na to nie pójdą.

Inna sprawa, że Peszko jest niereformowalny i po raz drugi leci w kulki. Najpierw tajne wycieczki do PAO, teraz do Kolonii. Na miejscu działaczy z Bułgarskiej już dawno straciłbym cierpliwość.

Odnoszę z resztą wrażenie, że działacze z Kolonii profesjonalizmem nie odbiegają od działaczy większości polskich ligowców. Podolski robi za skauta, oferują śmieszne pieniądze za wypożyczenie... Teraz coś plotą o możliwości skorzystania przez Peszkę z Prawa Webstera. Ale przecież Peszko w lecie chyba podpisał nową umowę, prawda? Więc Webster jeszcze nie działa, w dodatku można z niego skorzystać tylko pod koniec sezonu.

Co do podpisania Ślusarskiego... Fakty są takie, że Amika zamiast się wzmacniać kupuje zmiennika ze spadkowicza. Ślusarski na pewno walczy, jest ambitny ale skuteczność jak na napastnika ma przerażającą. On raczej POZnania nie zbawi, choć przy ich farcie wszystko jest możliwe.

PS. Świąt jeszcze nie ma, a niektórzy już się przejedli ogórkami i wypisują bzdury na forum. Zalecam miesięczny odpoczynek i życzę powrotu do zdrowia.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 23.12.2010 o godz. 09:58.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując