Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
1727
23.12.2010, 08:56
Na kłopoty...Ślusarski.
Braga czeka a Poznań ma nadzieję.
Dobrze,że klub zbiera punkty w klasyfikacji,dla dobra wszystkich polskich klubów.
Miłego dnia wszystkim życzę.
Kibic Legii Warszawa.
Krzysiek Grabski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysiek Grabski
Znajdź inne posty napisane przez Krzysiek Grabski