Kluvi napisał(a):

|
ale nikt tutaj nie pisze że faktem jest iż odkąd mamy nowego trenera bramkarzy Pawełek broni lepiej..
|
Wedlug mnie post kolegi Kluvi uderza w samo sedno lepszej formy Pawelka na jesieni. Odkad Nasz byly trener odszedl do Reprezentacji to Mariusz odrzyl. Zreszta Ci co teraz jezdza na kadre tez po katach mowia ze to co robi Kazimierski to jest jakas fuszera i prowizorka. Uwazam ze mozna z Mariuszem umowe podpisac ale nie powinno to byc za wszelka cene.