Incognito2192 napisał(a):

1. Sondaż na forum miałby taki efekt jak sondaż na temat czatu z piłkarzem, przybywało by kilka tysięcy głosów w ciągu paru minut, nie byłoby to rzeczywiste odzwierciedlenie.
2. Nie wszyscy interesują się polityką a forum jest kibicowskie więc myślę - pewnie nie tylko ja - że na sportowych tematach powinno się skupić.
|
1. Dlaczego nierzeczywiste skoro każdy miałby jeden głos w miesiącu?
2. Kto sie nie interesuje nie musi głosować przecież, sportowych tematów nikt nie ogranicza biorąc udział w sondzie politycznej. A to że forum jest kibicowskie sprawia że próba jest reprezentatywna czy może się mylę? Kliknąć raz w miesiącu w opcje która akurat jest najbliższa to nie jest jakaś strasznie absorbująca sprawa, a wiele mogłaby powiedzieć. Szczerze jestem ciekawy wyników.