Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11167
Stary 23.12.2010, 00:46
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
1. Sondaż na forum miałby taki efekt jak sondaż na temat czatu z piłkarzem, przybywało by kilka tysięcy głosów w ciągu paru minut, nie byłoby to rzeczywiste odzwierciedlenie.
2. Nie wszyscy interesują się polityką a forum jest kibicowskie więc myślę - pewnie nie tylko ja - że na sportowych tematach powinno się skupić.
1. Dlaczego nierzeczywiste skoro każdy miałby jeden głos w miesiącu?
2. Kto sie nie interesuje nie musi głosować przecież, sportowych tematów nikt nie ogranicza biorąc udział w sondzie politycznej. A to że forum jest kibicowskie sprawia że próba jest reprezentatywna czy może się mylę? Kliknąć raz w miesiącu w opcje która akurat jest najbliższa to nie jest jakaś strasznie absorbująca sprawa, a wiele mogłaby powiedzieć. Szczerze jestem ciekawy wyników.
Hej Nasz TS !!