Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37394
Stary 23.12.2010, 00:21
Ok wybrał Wołgę( myślę że w Wiśle miałby lepszą okazję do wybicia ale mniejsza z tym). Moim zdaniem prasa nie ma zielonego pojęcia kogo chce ściągnąć Wisła i ciągle walą ślepakami na oślep. Podobnie było w ostatnim sezonie, były spekulacje a Wisła i tak ściągnęła innych piłkarzy. Bardziej ciekawi mnie sytuacja Nwaogu ale jeśli dostał tylko ofertę od Cracovii to znaczy że szału nie ma

Odpowiedz cytując