Baala napisał(a):

|
Ja nie rozumiem jak można odrzucić oferte Wolfsburga by pół roku potem pchać sie do Koeln, którre jest słabsze i mam mniejsze perspektywy na jakiś sukces. Wilki może i maja tylko kilka punktów więcej, ale to klub z innyj półki który nawet jak w tym sezonie cienko przedzie to w następnym wystrzeli pewnie w górę. Koeln nawet jak się utrzyma to i tak za rok znowu heroiczny bój o utrzymanie.
|
To Wolsburg zrezygnował z Peszki po jego akcjach z Koniczynkami. Z tego co pamiętam to w Wolsburgu czekała na niego gotowa do podpisania umowa. Peszko pojechał na kadrę i tam namieszał mu Smuda i jego znajomy o transferze do koniczynek. Potem nagle zagubiony telefon. No i Wolsburg go olał skoro piłkarz tak się zachowywał.