|
Najprościej było usunąć wszystkie partycje, a później utworzyć je na nowo.
EDIT:
Wydaje mi się, że nie widzi Ci partycji bo zwyczajnie masz je nie utworzone. Utworzoną miałeś tylko partycje na system a reszta sobie leży nie podzielona ani nic. Instalowałeś z poziomu DOSa czy normalnie?
Ostatnio edytowane przez Konfliktowy : 23.12.2010 o godz. 00:03.
|