Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#366
Stary 22.12.2010, 23:33
Najprościej było usunąć wszystkie partycje, a później utworzyć je na nowo.

EDIT:

Wydaje mi się, że nie widzi Ci partycji bo zwyczajnie masz je nie utworzone. Utworzoną miałeś tylko partycje na system a reszta sobie leży nie podzielona ani nic. Instalowałeś z poziomu DOSa czy normalnie?
Ostatnio edytowane przez Konfliktowy : 23.12.2010 o godz. 00:03.
Odpowiedz cytując