Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
108
22.12.2010, 22:49
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo, Głowacki , Mijailović
Pomocnicy: Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Napastnicy: Żurawski , Frankowski
FooFighter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FooFighter
Znajdź inne posty napisane przez FooFighter