|
Właśnie, że Kolonia jest dla niego idealnym klubem. Oczywiście Polacy na wieść o jakimś klubie z niemieckiej ligi nie z topu kręcą nosami, ale popatrzcie kto tam gra. Jeśli Peszko rzeczywiście jest dobry i w Kolonii sobie poradzi to i tak w Bundeslidze się wybije, a tam będzie mógł swoje umiejętności pokazać. W Wolfsburgu niekoniecznie...
|