Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
Od: 10.2010
Offline
#
19972
22.12.2010, 21:39
MISTA92
napisał(a):
wi8esz moze w jakiej cenie?
Zapamietałem tylko jedne stringi za 15zł a był większy wybór.
Jeden
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeden
Znajdź inne posty napisane przez Jeden