Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6155
Stary 22.12.2010, 21:26
Jot napisał(a):Wyświetl post
Jak już jesteśmy przy forum tych przygłupów zza Błoń to polecam od siebie:
http://www.cracovia.krakow.pl/read.php?4,1768721
dobra zabawa gwarantowana. Czasami zastanawiam się czy mama ich nie kochała.
Ksero Wikipasów.

Cracovia- zAWsze pierwsi, zAWsze lepsi.


Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując