Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Robson_ABG
Member
Od: 01.2010
Offline
#
1719
22.12.2010, 20:47
Baala - tu masz odp.
1. Duża szansa na grę. Chyba zdaje sobie chłopak sprawę, że poza szybkościa i walecznością (które w cywilizowanych ligach są standardem) nie dysponuje żadnym argumentem by szaleć w klubach mocnych.
TYLKO WISŁA !
http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,30818.html
zaloguj się tu
a ja zaloguje się w twojego linka
Robson_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robson_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Robson_ABG