Ogryzek napisał(a):

Pewnie że by się przydał, ale czy nie wiesz że na tym forum Małkowski jak każdy polski piłkarz to polskie drewno? 
Małkowski notuje sporo asyst i zawsze strzeli kilka bramek w sezonie. Jak grał jeszcze w Odrze Wodzisław a zanim trafił do Bełchatowa pisałem o nim jako o wzmocnieniu Wisły. Kosztował wtedy Bełchatów około 100 tysięcy euro - jeśli dobrze pamiętam.
|
Małkowski jest na pewno wyróżniającym się piłkarzem. Tylko, że to mimo wszystko poziom Wilka czy Kiełba - czyli solidnych LIGOWCÓW, którzy Lecha nie zwojowali... Peszko (mimo wad) robił różnicę, to inny kaliber pomocnika. Moim zdaniem oczywiście, no ale czas pokaże.