Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 22.12.2010, 20:46
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pewnie że by się przydał, ale czy nie wiesz że na tym forum Małkowski jak każdy polski piłkarz to polskie drewno?

Małkowski notuje sporo asyst i zawsze strzeli kilka bramek w sezonie. Jak grał jeszcze w Odrze Wodzisław a zanim trafił do Bełchatowa pisałem o nim jako o wzmocnieniu Wisły. Kosztował wtedy Bełchatów około 100 tysięcy euro - jeśli dobrze pamiętam.
Małkowski jest na pewno wyróżniającym się piłkarzem. Tylko, że to mimo wszystko poziom Wilka czy Kiełba - czyli solidnych LIGOWCÓW, którzy Lecha nie zwojowali... Peszko (mimo wad) robił różnicę, to inny kaliber pomocnika. Moim zdaniem oczywiście, no ale czas pokaże.
Odpowiedz cytując