|
Ja nie rozumiem jak można odrzucić oferte Wolfsburga by pół roku potem pchać sie do Koeln, którre jest słabsze i mam mniejsze perspektywy na jakiś sukces. Wilki może i maja tylko kilka punktów więcej, ale to klub z innyj półki który nawet jak w tym sezonie cienko przedzie to w następnym wystrzeli pewnie w górę. Koeln nawet jak się utrzyma to i tak za rok znowu heroiczny bój o utrzymanie.
|