Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.12.2010, 19:51
Dziwi mnie jednak wybór Kolonii przez Peszkę. Drużyna z dołu tabeli Bundesligi, która będzie walczyła o utrzymanie to nie jest aż taka bajka. Chyba że się szybko tam wypromuje.
Odpowiedz cytując