Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Robson_ABG
Member
Od: 01.2010
Offline
#
11
22.12.2010, 19:38
Popularny ,, Ślusarz " nie ma być zawodnikiem na 1. skład tylko zmiennikiem na lige i PP. Chyba lepiej grać u mistrza Polski niż u czerwonej latarni ligi z małymi szansami na wydostanie się z tego stanu
TYLKO WISŁA !
http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,30818.html
zaloguj się tu
a ja zaloguje się w twojego linka
Robson_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robson_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Robson_ABG