JrQ- napisał(a):

|
Do nas od nich to rzadko, na pewno nie w ostatnich 20 latach, bo mieli cienkich grajków, a do nich od nas, to bywało tak częściej, że zawodnicy, którzy nie mieścili się u nas, szli tam.
|
o ile się nie mylę to ostatni z naszych tam wypożyczony był Feutchine
a my w 1990 chyba roku wzięliśmy od nich Mateusza Jelonka