Polecem normalne psp, w psp go nie masz napędu optycznego UMD, więc pograsz tylko w tytuły które stargasz z neta. Wg. mnie jest też mniej wygodne w korzystaniu, ale to może kwestia przyzwyczajenia. Na pewno ma lepszy (jaśniejszy) ekran. Nie wiem czy to najnowsze psp można przerabiać (3004 slim), Ale i tak bym poczekał na Twoim miejscu na PSP2.
BTW, ale masa osób ciupie w Black Opsy

Ja już jestem bez kasy i sobie nie kupię

Mam na razie Move'a od kolegi na kilka dni i powiem wam, że zabawa jest zajebista! nie spodziewałem siępo sobie takiej reakcji, tym bardziej że bawiłem się już wii. Zobaczymy za parędni czy dalej mi siętak podoba, czy może mi sięznudzi.