Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5599
Stary 22.12.2010, 19:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Warto się zastanowić przed pisaniem takich postów.
Takie reprezentacje jak Anglia, Niemcy, Framcja, Włochy i.... praktycznie wszystkie inne europejskie w terminach UEFA grają mecze eliminacyjne do Euro 2012.
A w innych terminach kluby nie zwalniają swoich najlepszych graczy do reprezentacji.

Za to możemy grać z USA, Brazylią, Argentyną, Kamerunem, Algierią, Japonią, itd... czyli z reprezentacjami spoza Europy. Co w kontekście przygotowań do Euro2012 niewiele nam daje bo gra choćby z Egiptem jest czymś innym niż gra z Grecja czy Białorusią.

Jeśli masz jakiś pomysł na to, żeby w oficjalnym terminie UEFA zagrać wartościowy mecz z wartościową drużyną europejską, podziel się proszę. Smuda też będzie Ci wdzięczny
Otóż to. Już dawno o tym pisałem, ale widać dalej dla niektórych jest to zbyt wielkim wyzwaniem do ogarnięcia
Odpowiedz cytując