Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5596
Stary 22.12.2010, 18:18
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Spojrzcie z kim my gramy w przyszlym roku ...to jest dopiero kabaret(cytujac "klasyka"). Praktycznie caly rok 2011, to powinny byc potyczki z potegami swiatowymi i solidnymi europejskimi druzynami, czyli Anglia, Niemcy, Wloch, Francja, rewanz z Hiszpania, Rosja, Holandia. Musi nastapic w koncu weryfikacji tego, jak pracowal Smuda, jaka taktyke wypracowal, jak zgral zespol przez ponad rok, itd. Mozna sie spodziewac, ze na EURO2012 w grupie mozemy miec wspominanych Anglikow, Niemcow i np. Chorwatow. Na dzisiaj, to chyba wiadomo jakimi wynikami te mecze by sie zakonczyly. TO jest wstyd, ze selekcjoner Polski mowi, ze moze dostac 5-tke czy 6-stke z taka Hiszpania...Polska, to nie San Marino czy Malta. Gosc nie ma zadnej koncepcji i opowiada takie banialuki, ze glowa mala.
Warto się zastanowić przed pisaniem takich postów.
Takie reprezentacje jak Anglia, Niemcy, Framcja, Włochy i.... praktycznie wszystkie inne europejskie w terminach UEFA grają mecze eliminacyjne do Euro 2012.
A w innych terminach kluby nie zwalniają swoich najlepszych graczy do reprezentacji.

Za to możemy grać z USA, Brazylią, Argentyną, Kamerunem, Algierią, Japonią, itd... czyli z reprezentacjami spoza Europy. Co w kontekście przygotowań do Euro2012 niewiele nam daje bo gra choćby z Egiptem jest czymś innym niż gra z Grecja czy Białorusią.

Jeśli masz jakiś pomysł na to, żeby w oficjalnym terminie UEFA zagrać wartościowy mecz z wartościową drużyną europejską, podziel się proszę. Smuda też będzie Ci wdzięczny
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując